Nasz zespół

Artur

Artur Rokosa

fizyk, absolwent Wydziału Fizyki i Astronomii Uniwersytetu Wrocławskiego. Od 11 lat pracuje jako demonstrator prezentując i objaśniając eksperymenty podczas wykładów akademickich z fizyki. Prowadził wiele wykładów popularnonaukowych, pokazów i warsztatów. Współtwórca i prowadzący Cyrku Fizycznego, jednego z najbardziej popularnych i lubianych wydarzeń Dolnośląskiego Festiwalu Nauki. Członek Ogólnopolskiego Klubu Demonstratorów Fizyki.


Radosław

Radosław Wasielewski

fizyk, elektronik, wykładowca na Wydziale Fizyki i Astronimii (WFA) UWr. Organizator  licznych warsztatów i prelekcji popularyzujących naukę między innymi w ramach "sobotnich wykładów dla licealistów" orgaznizowanych na WFA oraz podczas Dolnośląskiego Festiwalu Nauki. Przy wsparciu Fundacji na rzecz Nauki Polskiej zrealizował projekt dydaktyczny "Zmierzyć się z żywiołami, czyli jak zbudować własną stację badawczą", w ramch którego gościł w wielu dolnośląskich szkołach.


Kuba

Jakub Sito

fizyk, absolwent Wydziału Fizyki i Astronomii Uniwersytetu Wrocławskiego. Funkcjonariusz Policji i biegły sądowy. Od wielu lat pracownik Laboratorium Kryminalistycznego Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu. Zajmuje się badaniem zabezpieczeń mechanicznych, działaniem narzędzi oraz badaniem oznaczeń identyfikacyjnych pojazdów mechanicznych. Nauczyciel akademicki i szkoleniowiec kadr policyjnych.